Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft i njohur kohëve të fundit, sidomos ndarja me Nora Istrefin ka qenë temë diskutimi në mediat rozë.

Që nga ajo ditë si Nora ashtu edhe Roberti janë dy emrat më kuriozë për publikun, duke u përcjellur në çdo lëvizje, shkruan “Kosovarja”.

Pas ndarjes, vajza e tyre Rene kalon kohë herë me babain dhe herë me nënën e saj.

Këto ditë është Roberti ai i cili po i qëndron afër vajzës, po ashtu duke mos i munguar as fotografitë e ndryshme.

Së fundmi, një imazh që ka hedhur në Instagram shihet që me shumë ndjesi po e përjeton përqafimin e ngrohtë të bijës. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË