Robert Berisha, është ndër këngëtarët me të dashur për publikun.

Ai karrierën e nisi si muzicient, por, më vonë dëshmoi edhe aftësitë e tij vokale.

Këngët e tij pëlqehen shumë nga publiku, kështu duke e bërë që ai të ketë një numër të madh të fansave.

Roberti është shumë i pëlqyer edhe në Shqipëri dhe kohën e fundit po e kalon atje duke qenë i angazhuar në ahengje dhe i ftuar në emisione televizive.

Në një foto të publikuar nga Roberti, ai shfaqet në mesin e disa bukurosheve në një emision televiziv.

Cili do të jetë reagimi i Norës kur ta sheh burrin e saj të rrethuar nga femrat, a do të xhelozojë për këto pamje…? /ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË