Gjithmonë në mediat rozë Roberti dhe Nora kanë qenë çifti më i komentuar për raportet që kanë ndërmjet veti, shkruan “Kosovarja”.

Kësaj dilemve të madhe dje i ka dhën fund Roberti, i cili përmes një statusi konfirmoi ndarjen nga Nora.

Pa dyshim, që dyshja do të vazhdojnë kontaktet pasi që i ndërlidh vajza e tyre Rene.

Mirëpo, një tjetër detaj që do ia kujtojë gjithmonë Nora Istrefin, Robertit, është pikërisht tatuazhi që ai mban në krahun e majt në të cilin ka të shkruar emrin e saj.

Mbetet të shihet çfarë do të bëj me të, ta shlyej apo ta mbajë për tërë jetën. /Kosoarja/

MUND TË JU PËLQEJNË