Robert Berisha ka ndarë me publikun disa momente nga vikendi.

Robert Berisha ka qenë një nga personazhet më të komentuara javët e kaluara kjo për shkak ndarjes nga Nora Istrefi.

Edhe pse u ndanë ish-çifti janë treguar shumë tolerant dhe të mirëkuptueshëm n ë lidhje me vajzën e tyre Renee e cila deri më tani nuk po vëren mungesën e as njërit prind.

Pas pushimeve që kaloi me nënë e saj në Turqi tani Renee është duke u zbavitur me të atin në një kopsht lojërash prej nga Roberti ka publikuar edhe një fotografi. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË