Ndonëse e papritur, po çifti i estradës shqiptare Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Këtë e kishte bërë të ditur vetë Roberti, por pa dhënë shpjegime se përse dyshja e kanë marrë këtë vendim. Në mediat vendore ka pasur shumë aludime, jo Roberti e ka tradhëtuar Norën, jo Nora e ka tradhëtuar Robertin.

I ftuar në emsionin Review, ky i fundit ka folur më tepër rreth kësaj pjese, dhe se a e ka tradhëtuar ndonjëherë, ka treguar vetë ai…

Review #Eurovision2020 me Robert Berishen

Review #Eurovision2020 me Robert Berishen e si #DhurataeNates në shtrat me Mihrije Brahen dhe Naim Abazin.

Publiée par Review sur Samedi 2 novembre 2019

 

MUND TË JU PËLQEJNË