Sonte bukuria e Shëngjinit është zbehur karshi personaliteteve të shumta të shoëbizit, të cilët me pamjet e tyre madhështore po ndriqojnë vendin.

Festë e madhe po zhvillohet për nderë të ditës më të lumtur të Bleros e Afronës, të cilët i thanë PO njëri-tjetrit për të kaluar jetën bashkë, shkruan “Kosovarja”.

Në mesin e yjeve të botës së artit e kulturës janë edhe çifti i famshëm Robert Bojaj dhe Getuarbë Mulliqi-Bojaj.

Robi për publikun njihet nga emisioni i mëngjesit në RTV21, dhe së fundi me emisionin e tij “Prite të gjelbrën”.

Ata janë miq te vjetër të Bleros dhe padyshim që janë nderuar me ftesën. Eleganca dhe bukuria nuk iu mungon çiftit të cilët po shkëlqejnë pranë njeri-tjetrit.

Ndryshe bashkëshortja e tij Getuarba është regjisore dhe skenariste./Kosovarja

MUND TË JU PËLQEJNË