Ronela Hajati ka bërë një ndryshim drastik në pamje.

Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat erdhi shumë ndryshe.

Këngëtarja ka treguar ndryshimin që ka bërë, ajo ka shkurtuar flokët dhe ky stil po i shkon shumë asaj.

Ditë më parë, Ronela festoi ditëlindjen, meqë rast organizoi festë ku ftoi miqtë dhe kolegët më të ngushtë të saj.

Për ndryshe, “Lage” titullohet kënga e fundit nga Ronela Hajati, të cilës ia shoqëroi edhe klipin. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË