Ronela Hajati ndan projektin e Young Zerkës në llogarinë e saj në Instagram.

Young Zerka dhe Ronela Hajatit ka kohë që komentohen për një lidhje të mundshme, por pavarësisht thashethemeve kjo nuk e ndalon këngëtaren t’i jap mbështetje atij.

Young Zerka së fundmi ka lansuar këngën e tij më të re që titullohet ‘Nesër’ dhe Ronela ka befasuar me veprimin që bëri.

Këngëtarja i ka dhënë mbështetje maksimale Zerkës për projektin e ri duke ia publikuar atë në llogarinë e saj në Instagram dhe duke e quajtur si një superhit./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË