Këngëtarja e njohur Ronela Hajati njihet për këngët e saj dhe stilin e veçantë të paraqitjes së saj publike.

Ronela këtë sezonë ka qenë mjaft aktive me lansimin e projekteve të reja muzikore, duke sjellë disa këngë, e që u pritën mjaft mirë nga publiku.

Në paraqitjen e fundit, ajo është paraqitur me një pamje mjaft të bukur, duke paralajmëruar diqka të re për fansat.

“Duhet tua bej dhe un nje dhurate tani!”: Ka shkruar këngëtarja.

MUND TË JU PËLQEJNË