Rovena Stefa ka pozuar sërish në bikini.

Këngëtarja Rovena Stefa po i ruan mjaft mirë linjat trupore.

Ajo ka ‘mahnitur sërish me pozën e radhës në bikini dhe foton që e ka posutar në Insatgram ia kanë pëqyer e komentuar një numër jo i vogël i njerëzve.

Sa u përket projekteve muzikore, ka një kohë që ajo nuk ka sjell ndonjë këngë.

Ndryshe Rovena pranë vetes ka një numër të madh fansash.

MUND TË JU PËLQEJNË