Roza Lati fton ish të dashurin në emision, ai i zbulon ‘sekretin’ para të gjithëve

Roza Lati e ka ftuar ish të dashurin në emision dhe ai habiti kur ia zbuloi ‘sekretin’ para të gjithëve.

Roza Lati në emisionin e fundit ka zgjedhur që ta ftoj ish të dashurin e saj, Stinen, shkruan lajmi.net.

Gjatë gjithë intervistës dyshja kanë folur shumë të hapur me njëri-tjetrin deri në momentin kur u përmend ish-gruaja e tij.

Faktikisht Roza nuk u prek edhe aq pas përgjigjes që mori nga Stine. Ajo e kishte pyetur nëse e ka ndjekur intervistën që ajo e kishte realizuar para disa javësh me ish- gruan e tij dhe Stine direkt ia zbuloi ‘sekretin’ se ato dyja raportet e mira i kanë treguar vetëm në emision dhe se prapa kamerave nuk i kanë të tilla.

Kujtojmë se Stine dhe Roza dikur kanë qenë në lidhje të hapur./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË