Moderatorja nga Shqipëria, Roza Lati njihet për guximin e saj për të eksperimentuar.

Prezantuesja vazhdimisht sjell risi n pamje ndërsa nuk heziton të shkoj edhe në ekstreme.

Edhe në një fotografi të radhës që ajo ka publikuar, Roza përveç që dukej atraktive ajo ka zbuluar edhe për ndryshimin e ri që do të bëjë në dukje.

“Ja dhe një selfie me make up. Ndërkohë, un sot ndryshoj flokët”, ka shkruar Roza.

Ndryshe, Roza së fundi festoj ditëlindjen/Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË