Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Roza Lati ditë më parë festoj ditëlindje.

Prezantuesja ka publikuar imazhe të reja nga festa e organizuar për këtë ditë të veçantë.

Roza festoj në mesin e miqve dhe bashkëpunëtorëve më të afërt, në mesin e të ftuarve ishin edhe motrat Flaka dhe Qeqa Krelani të cilat njihet për shoqërinë që kanë me moderatoren.

Në këtë aheng nuk ka munguar as nëna e Rozës, aktorja e mirënjohur, Rita Lati./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË