Roza Lati i ka befasuar të gjithë me mesazhin e saj.

Moderatorja dhe vajza e aktores së njohur, Rita Latit, ka uruar të dashurin, në Instagram, por duke e lënë atë anonim për publikun.

“Po më pyesin të gjjthë për të dashurin tim. Por unë nuk ja them emrin e as tag nuk i bëj, se e di që do sulen kur*at direkte”, tha ajo.

“Këtu në Shqipëri, femrat më shumë gjuajnë mashkullin e tjetrës, sesa atë beqarin”, shtoi Roza. “ThatsSad”, mbyll ajo mesazhin, që do të thotë se kjo është e trishtueshme.

MUND TË JU PËLQEJNË