Rozana Radi ka postuar së fundmi në profilin e saj në instagram, një foto, e cila na lë të kuptojmë se jeta e saj private sentimentale, mbase nuk po shkon dhe aq mirë sa duhet. Rozana u fejua në gusht të verës së vitit 2018, më oficerin kaçurrels të policisë gjyqësore Shpëtim Karakushi.

Fejesa e çiftit erdhi pas një bashkëjetese 5-vjeçare midis tyre, dhe tani ata bëjnë plot 7 vite bashkë. Por a po shkon çdo gjë në rregull midis tyre?

Postimi i Rozanës në Instagram ishte një shkrim i cili thoshte se: Nëse Angeline Jolie harroi Brad Pitin, ti mund të harrosh çfarëdo lloj tipi që të ka nxi jetën me pak fjale.

Mos vallë ky postim është një mesazh i fshehtë që Rozi i përcjell të dashurit të saj polic?

MUND TË JU PËLQEJNË