Këngëtarja dhe tekstshkruesja, Rozana Radi, është emër i njohur i muzikës shqiptare tashmë shumë kohë.

Ajo njihet si një person që nuk e vret mendjën se çfarë thonë të tjerët, andaj paraqitjet e saj publike gjithnjë shfaqet e hapur dhe pa komplekse.

Rozi, siç e thërrasin shumica, tashmë është 40 vjeç, por stili dhe eleganca janë ende ndër armët më të forta të saj.

Këtë e ka dëshmuar në paraqitjen e fundit këngëtarja, e cila është shfaqur plot stil dhe elegancë në stilin e veshjes, duke konkurruar fuqishëm me vajzat e reja të estradës shqiptare. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË