Rozana Radi u shfaq tejet atraktive në imazhin e fundit

Rozana Radi po shijon në maksimum pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokueswe.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa gjoksin po e mbulonte me kapele.

Ajo dukej në formë të mirë dhe e lumtur si kurrë më parë, ndërsa pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Rozana Radi është “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË