Këngëtarja e njohur shqiptare Rozana Radi njihet edhe si tekstshkruese mjaft e suksesshme.

Ajo ka qëndruar në skenën muzikore shqiptare tash e 2 dekada dhe ja ka arritur me sukses të qëndroj gjithnjë në nivele të larta, duke sjellë këngë të bukura.

Tashmë ajo ka mbushur 40 vite dhe po vazhdon të qëndroj në top formë, duke mos hezituar të ekspozoj format e saj trupore.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, kur ka publikuar një fotografi ku shihet në formën më të mirë duke marrë mijëra pëlqime nga fansat. /IndeksOnline/

MUND TË JU PËLQEJNË