Si rrallë herë, këngëtarja shqiptare është shfaqur e ‘zjarrtë’ nga dhoma e gjumit.

Këngëtarja shqiptare, Rozana Radi, ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram.

Nga dhoma e gjumit, ajo e ka publikuar një foto në të cilën në fokus të parë e ka vënë gjoksin bombastik.

Fotot e tilla, Rozi i ka shpeshtuar së fundmi, e ky fakt po u pëlqen fansave të saj pasi ajo ka filluar të bëhet aktive.

Sa i përket projekteve muzikore ajo nuk ka paralajmëruar diçka të re dhe është fokusuar në biznesin e saj privat./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË