Rozana Radi erdhi tejet joshëse në fotografinë e fundit.

Rozana Radi ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet, kësaj radhe erdhi tejet atraktive.

Këngëtarja ka postuar një fotografi, ku erdhi e veshur në bikini të zeza, në të cilat theksoi linjat trupore.

Rozana duket se po shijon në maksimum pushimet në Santorini të Greqisë si dhe është në formë të mirë.

Sa i përket projekteve muzikore, “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona” titullohet kënga e fundit nga Rozi. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË