Përveç se është këngëtar, me simpatinë që ka fituar nga publiku ai konsiderohet edhe si mashkulli i ëndrrave për shumë vajza, shkruan Kosovarja.

E nisi karrierën bashkë me shokun e tij të ngushtë Visar Shalën apo ndryshe të njohur edhe me emrin artistik si Skivi.

Por, pas një kohe të gjatë dyshja vazhduan rrugëtimet e tyre, e nuk u panë më bashkë. Edhe pse thuhet se ata ende mbajnë raporte.

Jeta e Ledri Vulës është përfolur shumë, sidomos lidhjet e tij me emra të njohur për publikun.

Përveç, se një mashkull i kërkuar dhe shumë i simpatizuar ai po del të jetë edhe një boksier i zoti.

Pikërisht, kjo gjë ka bërë që dikush prej ndjekësve ta sheh me frikë, duke lënë një koment qaq epik po aq edhe qesharak.

View this post on Instagram

🥊

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 

MUND TË JU PËLQEJNË