Një kamion është rrokullisur në autostradën Prishtinë-Ferizaj, ndërkaq nuk raportohet për persona të lënduar

Lexues të Revistes “Kosovarja” të cilët kanë qenë në vendin e ngjarjes kur ka ndodhur rasti, kanë thënë se nuk ka persona të lënduar dhe se shkaktar i rrokullisjes mund të jetë një defekt me gomat e kamionit.

Për më shumë shikojeni këtë video nga vendi i ngjarjes.

Aksident

Publiée par Kosovarja Video sur Mardi 1 octobre 2019

MUND TË JU PËLQEJNË