Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi ka vite që është pjesë e skenës shqiptare.

Gjithmonë në fokus janë ndryshimet e saj fizike, e cila kohë pas kohë nuk nguron që të bëjë ndryshime drastike tek vetja, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, ajo ka publikuar një imazh të ri teksa vërehet dukshëm ndryshimi në flokë ku I ka shkurtuar tej mase.

Ryva çfarëdo që ndryshon, bukuria dhe shkëlqimi në pamjen e saj nuk mungojnë asnjëherë.

Për më shumë, mund t’i shihni këto foto të saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË