Pothuajse, të gjitha figurat publike janë larguar nga angazhimet muzikore që të marrin rrugët e pushimeve me familjet e tyre.

Askush nuk po i lëshon këto ditë të nxehta e të favorshme që t’iu ikin nga duart, e në këtë listë hyn edhe Ryva Kajtazi, shkruan Kosovarja.

Ajo së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj kanë zgjedhur Turqinë që ti shijojnë këto ditë të bukura.

E, Ryva si ryvë aq sa po i shijon edhe nuk po harron ti ndez rrjetet sociale me bukurinë dhe format e saj të përkryera.

Meqë është nga ato femrat që pamjes së jashtme i kushton shumë rëndësi, ajo këtë herë ka vendosur ti bëjë fansat që ta harrojnë verën dhe të vijë më e nxehtë se ajo.

E, kjo fotografi po që flet më shumë se gjithçka. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË