Moderatoja e njohur Elita Rudi është shumë aktive në rrjete sociale, ku poston imazhe të ndryshme qoftë të jetës personale apo private.

Emri i saj lakohet nga gazetarët dhe thuajse çdo postim i saj shndërrohet në lajm, shkruan Kosovarja.

Së fundi, Elita ka postuar një foto e veshur me një pallto të kuqe dhe syze të kuqe në të cilën dukej për mrekulli.

Si çdo paraqitje e saj edhe kjo e fundit u pëlqye shumë ku brenda pak minutave ka marrë mbi 19 mijë pëlqime/ Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË