Gili kohëve të fundit po bën bujë me paraqitjet e saj të veçanta.

Këngëtarja e njohur nuk po ua lëshon rrugën vajzave të reja, ku gjithmonë shfaqet me gjëra unike në fizikun e saj, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse imazhet e saj janë pothuajse gjithmonë me fustana e rregullime perfekte, Gili kësaj here ka pozuar me një stil më ndryshe.

Me flokë të drejta dhe një kapelë të bukur, ajo duket e mrekullueshme.

Kujtojmë, në këtë periudhë të fundvitit Gili ka qenë tejet e angazhuar me projekte të ndryshme muzikore. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË