Yllka Kuqi, gjithmonë është cilësuar për një stil të veçantë.

Me flokë të lëshuara dhe me fustan të zi, të ngjitur për trupi ajo duket për mrekulli.

Është fjala për këngëtaren e njohur kosovare, Yllka Kuqin, e cila edhe kësaj radhe duket shumë bukur.

Kjo shihet nga imazhet që këngëtarja pak më parë publikoi në instagram për 117 mijë ndjekësit e saj.

Në dy fotot e publikuara, Yllka po merr komente dhe pëlqime të shumta. Projekti i fundit muzikor i Yllka Kuqit është “Po sillna”, i publikuar më 31 korrik, i cili deri tani në Youtube ka 86 mijë e 913 klikim.

MUND TË JU PËLQEJNË