U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me këmishë dhe me pantolla.

Kaq johsëse nuk e kemi aprë moti Egzonën.

MUND TË JU PËLQEJNË