Këngëtarja Samanta Karavella është shfaqur joshëse në imazhet e fundit të publikuara në Instgaram.

Veshur me një fustan të shkurtër, ajo ka ekspozuar pak nga këmbët e bukura dhe gjoksin.

Flokët e saj me ngjyrë të zezë i ka lënë të lëshuara, ka vendosur edhe pak makijazh, ku e kompletoi dukjen e saj.

Artistja shqiptare, me fustanin ngjyrë të kaltër kishte marrë poza para kamerës, disa bizhuteri të thjeshta e bën edhe më të veçantë.

Ndryshe, Samanta si projekt të fundit ka ‘Golosa‘, me 2 milionë shikime në kanalin zyrtar YouTube të publikuar para 2 muajve.

MUND TË JU PËLQEJNË