Vala

Kryeministri Ramush Haradinaj ishte i ftuar në emisionin ‘N’kurthin e Piter Pan’.

Ai u pyet nga fëmijët disa pyetje interesante siç din ata të bëjnë.

Pyetje, kishte nga jeta e tij private dhe profesionale.

Moderatorja, Alketa Vejsiu i bëri një pyetje duke e ditur se Haradinaj ka qenë në Hagë dhe nuk ka pasur edhe shumë mundësi të rrijë me fëmijët e tij.

Pyetja ishte se ‘Sa e ka ndihmuar Aniten në rritjen e fëmijëve’?

Kryeministri u përgjigj duke thënë ‘Hiq shume pak ne fakt une skom qene as ne shpi shumicen e kohes, nje pjese isha ne Hage ne pushime sic i quaj une edhe sot kam shume pak kohë per femije mirepo po bej përpjekje tash sado pak nje here ne jave e praktikojm me i mar fmit e me dal ne bjeshke‘.

Shikoni emisionin:

MUND TË JU PËLQEJNË