Aktori Fatmir Spahiu është i afërt me publikun, e urën e fortë të komunikimit e ka krijuar edhe përmes rrjeteve sociale, shkruan “Kosovarja”.

Spahiu është shumë prezent në Facebook, ku poston një pjesë të mirë të mendimeve e qendrimeve të tij për gjërë të ndryshme, të politikës, kulturës, sportit, përditshmërisë, e të tjera.

Aktori nganjëherë vendos të ndajë ndonjë gjë edhe nga jeta e tij private. Familja e ngushtë e Famtir Saphiut, përbëhet nga e shoqja dhe dy djemtë e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Edhe djali i madh tij po tregon interesim për sportin. Ata bashkë kanë shkuar për ta përcjellë ndeshjen Kosova-Ishujt Faroe.

Siç shihet, djali i madh i “Okit” është rritur e bërë facer.

/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË