Është nga këngëtaret më aktive në rrjetet sociale duke qenë përherë afër publikut.

Yllka Kuqi vazhdimisht ndanë video e fotografi nga aktivitetet e saj muzikore dhe nga jeta e përditshme, shkruan “Kosovarja”.

Është një femër pa komplekse e cila vazhdon jetën si ka qejf, duke e shijuar në maksimum e që nuk i bëjnë përshtypje komentet negative të njerëzve.

Ka shumë stil dhe çdoherë vjen unike, duke befasuar me pamjen.

Vëmendje të madhe dhe komente të shuta ka marrë në postimin e fundit me fustan të bardhë.

Bien në sy mëngët e fryera të fustanit që e bënin akoma më të veçantë atë.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Yllka Kuqi që e ka realizuar edhe me klip është kënga është “Po sillna”. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË