Miriam Cani është njëra nga këngëtaret që përveç zërit të mrekullueshëm, reflekton çdoherë ëmbëlësi me bukurinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Me një buzëqeshje natyrale dhe veshur në të kuqe ajo sjellë fotografinë e fundit për ndjekësit e saj në Instagram.

Përndryshe këngëtarja prej vitesh është e martuar me këngëtarin, Alban Skënderaj me të cilin ka një vajzë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË