Learta Jakupi përditë e më shumë pjesë e pandashme e mediave rozë dhe të shkrimeve tyre.

Reja e këngëtares së mirënjohur Shyhrete Behluli, e ka kuptuar goxha mirë çfarë do dhe çfarë pret publiku prej saj, shkruan Kosovarja.

Ajo di shumë mië si të ngacmojë në imagjinatën e adhuruesve të vjehrrës së saj, të cilët i ka kthyer nga vetja tashmë e sa vite.

Learta që nga fillimi i paraqitjes së saj ka zgjuar kureshtjen për mënyrën se si është treguar nuse tradicionale dhe e traditave.

Kjo sa ka shkuar dhe i ka bërë të gjithë për vete, ku tani publiku gjithnjë e do të shfaqet e të prezantohet kështu.

Por, mesa duket jo gjithmonë po del të rezultojë kështu, pasi obligimet e përditshme ia imponojnë të vijë e veshur ndryshe.

E rast të tillë kemi sot zgjedhjen e veshjes së saj në punë, e cila po aq me stil dhe modë është shfaqur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË