Learta Jakupi, reja e Shyhrete Behlulit është bërë nënë për herë të parë, duke sjell në jetë Marini simpatik, shkruan “Kosovarja”.

Nipi i Shyhretes sapo i ka mbushur një vit dhe ditëlindja e tij bëri xhiro në medien online. Të gjithë e panë festën e një vjetorit të Matinit.

Çfarë nëne është Learta? Sigurisht nënë e dashur e e përkushtuar, por e cila ka vendosur që djalin e saj ta dërgoj për tetë orë në kopsht, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Learta aktualisht nuk është se po merret me diçka. Nëse nuk e keni ditur, ajo është edhe këngëtare e muzikës operistike. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË