Është femra më me stil dhe më joshëse

Është padyshim edhe një nga fytyrat më të dashura të ekraneve shqiptare.

Ajo krahas karrierës së suksesshme si moderator, është edhe një femër e bukur, me stil dhe tejet seksi.

Bëhet fjalë për, prezantuesen, Liberta Spahiu e cila është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Në disa imazhe që ka hedhur së fundi në ‘Instagram’, Liberta u shfaq ‘bombastike’ dhe e ‘zjarrtë’, në një fustan të kuq ajo u kujdes t’i vinte në pah pikat e saj të forta./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË