Javë më parë i dha fund beqarisë me këngëtarin e njohur Bleron.

Bukuroshja shqiptare Afrona Dika bëri shumë përshtypje në natën e dasmës së saj, ku bëri veshjen e tri vellove të mrekullueshme ku edhe bëri të cilësohet si nusja më e mirë e vitit, shkruan Kosovarja.

E bukura Afronë edhe pas martesës po ngjall kureshtje dhe interesim, se ku po gjendet dhe çfarë po bën tani.

Ajo pas martesës ka zgjedhur të shijojë jetën më shumë pranë bashkëshortit, dhe po shihet duke dalë e duke bërë qejfe gjithandej.

Përveç kësaj, ajo po bën përshtypje edhe për veshjet që po i zgjedh të veshë e të prezantohet tutje tek të gjithë.

E si gjithëherë edhe sot erdhi me shumë stil dhe e veçantë, përderisa fustani që kishte veshur i shkonte shumë dhe e bënte të dukej per mrekulli. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË