Fytyrat e njohura të estradës sot kanë darkuar së bashku.

Sabri Fejzullahu me djalin e tij Ermalin dhe kolegun e tyre Sinanin janë fytyrat më të dalluara për këngët e tyre të veçanta, duke iu ofruar ndjekësve të tyre projekte të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Të anagzhuar në karrierë, sidomos në këtë kohë me përgatitjet e fundvitit këngëtarët kanë vendosur që të kalojnë kohë së bashku duke u shoqëruar me bashkëshortet e tyre.

Këtë e ka bërë të ditur Ermali përmes një insta story që ka postuar.

Një foto e bukur, dhe të gjithë me një buzëqeshje të ëmbël shihen qiftet e njohur.

Pa dyshim, vëmendje në këtë tavolinë marrin gjinia femërore të cilat duken tamam zonja të rënda. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË