Sabri Fejzullahu ka takuar futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrovën.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një postimi të bërë në Facebook.

“Jam krenar qe e takova sot heret ne mengjes ne Aeroportin Adem Jashari, Lojtar i nivelit boterore Krenar me Ty o Ylle Vazhdo, mos u ndal”, ka shkruar Sabri Fejzullahu.

Kosova mbrëmë shënoi fitore ndaj Bullgarisë, duke e mposhtur atë me rezultat 2-3.Ndërsa dy ndeshjet e ardhshme të Kombëtares së Kosovës do jenë në shtator, me Çekinë dhe Anglinë./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË