E kush nuk e njeh Vedatin e ‘Stupcave’?

Aktori i njohur i cili për vite radhazi i dhuroi shumë batuta e të qeshura publikut në mënyrë të hatashme.

Rolet e tij i ka luajtur në mënyrë të jashtëzakonshme, çka ka bërë që përherë të mbes në zemrat e shikuesve, shkruan “Kosovarja”.

E tani së fundi po përflitet edhe për një rol të mundshëm krah Arbnora Ademajt dhe aktores turke Semra Dinçer.

Mirëpo, krejt në fund Sahiti ka vendosur që këtë të hënë të lansoj një skeç të ri “American Movie” krah modeles Vildane Zenelin.

Përderisa zgjedh femrat më të bukura që të aktroj përkrahë tyre si të mos pëlqehet akoma më shumë Sahiti?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË