Samanta duket ‘përvëluese’ në imazhet e reja.

Samanta Karavella ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja në Instagram, në të cilat u shfaq atraktive.

Këngëtarja në këtë fotosesion ishte veshur me një fustan të zi, të shkurtër, në të cilin kishte vënë në pah gjoksin dhe këmbët seksi.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Samanta Karavella titullohet “Golosa”, ndërsa po punon për këngë të reja. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË