Samanta Karavella konsiderohet të jetë ndër këngëtaret më të bukura të skenës sonë.

Vokali dhe pamje e saj janë ҫdoherë në fokus, shkruan OraInfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme, dhe jo rrallë herë di të shfaqet edhe provokative.

Por kësaj radhe Samanta nuk është shfaqur e tillë.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante.

MUND TË JU PËLQEJNË