Po vazhdon të cilësohet si ndër aktoret më të mira.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar.

Sasa është e përfolur shumëpër jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një veshje serioze.

E tillë ajo po duket mjaftë e bukur dhe shumë ndryshe nga herat e tjera.

MUND TË JU PËLQEJNË