Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar.

Sasa është e përfolur shumë për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka qenë prezente në një festival të filmit dhe me fustanin që ka veshur ajo la gojëhapur të gjithë.

MUND TË JU PËLQEJNË