Adriana Matoshi fitoi simpatinë dhe dashurinë e njerëzve me rolin e “Sasës” në serialin “O sa mirë”.

Dhe tani është njëra prej aktoreve më të dashura në vend, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka një sharm që e bën të duket e veçantë.

Me këtë stil të veçantë, duket gjithmonë unike, në paraqitjet e saja.

Sasa ka një numër të madh ndjekësish që e komentojnë dhe komplimentojnë vazhdimisht.

E kjo afërsi e njerëzve ka bërë që aktorja të ndajë me ta vazhdimisht momente nga jeta e saj.

Së fundi ajo ka ndarë me publikun një fotografi artistike me veshje tradicionale, në të cilën duket se i lë në hije të gjitha nuset./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË