Aktorja kosovare, Adriana Matoshi e cila fitoj simpatinë e publikut me rolin ‘Sasa’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ ka publikuar një imazh të ri.

Këtë herë ajo erdhi më e kuruar se kurrë më parë, me grim të theksuar dhe buzë të kuqe ajo dukej në formë të mrekullueshme.

“Mendja, trupi, shpirti, e dua jetën time” ka shkruar Adriana.

Kujtojmë që aktorja po vazhdon të jetë aktive në profesionin e saj./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË