Lidhja e tyre ka bërë bujë të madhe, dhe nga momenti i lidhjes me reperin, Arbenita po vazhdon të jetë fytyrë e njohur në mediat rozë.

Një femër me linja trupore perfekte dhe me një bukuri natyrale, këtë fat e kishte vetëm Fero, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo, si shenj mësyshi ose për të qenë qendër e vëmendjes, para dy dite dyshja kanë bërë një veprim të papritur.

Përmes rrjeteve sociale, Fero dhe Arbenita kanë shkruar ‘kinse’ janë ndarë.

Fero ishte ai i cili së pari ka hedhur një fotografi në Instastory ku tha se është beqar dhe i arkivoi fotot me të dashurën e tij, dhe modelja kishte reaguar vetëm me një ‘emoji’ duke qeshur.

Mirëpo, e gjithë kjo ishte vetëm një loj mes tyre.

Më shumë se gjithçka, flet ky imazh i Arbenites që e ka hedhur sot në Instagram teksa shihet e lumtur në krahët e Feros. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË