Seldi Qalliu ka tre muaj që është ndarë nga e fejuara e tij, këngëtarja Mimoza Shkodra, shkruan GazetaBlic.

Ndonëse bashkëjetonte me Mimozën në Zvicër, tani këngëtari është kthyer në Shqipëri, ku dhe po merr pjesë në spektaklin “Dance With Me”.Javë më parë ai u përfol në media për shoqërimin me vajzën e këngëtarit shqiptar, Sabian Medinit.

Ai dhe Kejsi janë parë sërish bashkë në një event në Shqipëri, ku është Kejsi ajo që ka publikuar një video ku shihet bashkë me Seldin.

Ndryshe, në një intervistë dy ditë më parë Seldi u shpreh se me Mimozën ishin ndarë në mënyrë paqësore, si dy njerëz të rritur.Por, pavarësisht kësaj ish çifti nuk kanë komunikim me njëri-tjetrin.

Seldi Qalliu

Gepostet von Albania Viral am Dienstag, 4. Dezember 2018

MUND TË JU PËLQEJNË