Ajo është një nga emrat më të komentuar dhe më të suksesshëm në industrinë botërore muzikore.

Bëhet fjalë për Selena Gomez, aktoren dhe këngëtaren që numëron miliona adhurues.

Ajo së fundmi ka publikuar albumin e radhës, ndërsa përmes disa imazheve shpalos pamje nga videoklipi i fundit.

Në një fustan të hapur e transparent, Selena vjen atraktive si kurrë më parë.

MUND TË JU PËLQEJNË