Ajo ka përzgjedhur bikinet ideale për pushimet në Meksiko.

Aktorja e njohur amerikane, Selena Gomez mbante të veshur një palë rroba banjë me ngjyrë të kuqe, të cilat ia theksonin për mrekulli linjat e saj.

26 vjeçarja u bashkua me Krahs Swim edhe një herë për të sjellur koleksionin e ri të bikineve që lansohet me 4 korrik.

Ky është bashkëpunimi i dytë i Selenës me Krahs Sëim i cili erdhi në mënyrë natyrale. Selena dhe themeluesja e Krahs Swim, Theresa Marie Mingus janë mikesha të mira dhe kjo ka ndihmuar në bashkëpunimin e aktores me aktoren e njohur./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË